Červen 2015

Nevím jak na to....

25. června 2015 v 16:01 | kikilps |  Něco, co by vás mohlo zajímat :)!
Ahoj lidi. Včera jsem oslavila svoje narozeniny. Je mi už celkem pár slušných let. Ale pořád nevím jak na jednu věc,na život! Asi si říkáte že život je lehký a tak,ale já si myslím že bude těžké zvládat uživit svoji rodinu,a jestli ji taky vůbec budu mít! Doufám že se to nějak povede,protože život nemůže být tak lehký... něco na tom bude :). Ale hlavní je si prozatím užívat dětsví (a pořádně někoho potrolit :D ) . Prosím, dejte mi typy jak by jste vy zvládali svůj vlastní,dospělý život. Doufám že se vám můj článek líííííííbil,a čus bus AUTOBUS :DDDDD. kikilpsS vyplazeným jazykem

Pěti denní výzva!

18. června 2015 v 20:55 | kikilps
Nazdárek lidičky! Napadlo mě jestli by jste dokázali tohle! Takže je tu další článek!

1. den) nakreslete 10 obrázků za 24 hodin! :D

2.den) udělejte 50 dřepů za 2 minuty! :D

3.den) skuste si 5 minut vydržet hrát s tužkou a perem :D

4.den) skuste 2 minuty vydržet civět do zdi :D

5.den) budte hyper a potrolte rodiče :D

Je to trochu hodně bláznivá výzva,ale je srandovní :D. Tak pa! kikilps.

Rozjíždím články na přání!

18. června 2015 v 12:33 | kikilps |  Něco, co by vás mohlo zajímat :)!
Ahoj lidičky! Rozjíždím články na přání!Články můžete psát do komentářů!

Typy na druhy článků! :

1)lps

2)hry

3)filmy

4)cokoliv!!!

Doufám že se vám články na přání budou líbit! Budou v nové rubrice ! pa! kikilps

Pozdrav z mojí školy!!!

18. června 2015 v 11:34 | kikilps |  Něco, co by vás mohlo zajímat :)!
Ahoj!Zdravím vás z mojí školy!Zrovna by měla být angličtina,ale máme volnou hodinu a můžeme si dělat co chceme.Já jsem šla na blog!Asi se budete divit ale některým žákům půjčily tablety! :D Já mám počítač... (a jsem za to ráda).Byla to jen taková rychlovka a papa! kikilps.

Lps customy aneb vylepšování Lps

16. června 2015 v 20:32 | kikilps |  Littlest pet shop
Ahoj čtenáři a čtenářky blogu kikilps.blog.cz . Dneska je tu konečně článek o Lps a jejich costumech (čte se kostumech ! )
Costume můžete udělat například z pohádky,filmu,hry atd. Ale každý costume je jiný.Můžete udělat costum z hororu :DDDD.
Na takový costum budete potřebovat rozhodně barvy a nejlépe tempery.Další věc která se vám bude hodit jsou drátky (např. když budete dělat costum pokaženého robota).Můžou se vám hodit korálky nebo umělé nalepovací drahokamy.Do google vyhledávače obrázků si zadejte lps costume a uvidíte jak ten costume může vypadat!Já sem to neskoušela protože mým lps nechci např.nastřihávat ucho nebo ho úplně odříznout!!!Jednoduše by se mohlo stát že se mii costume nepovede a celé to bude vypadat příšerně!Ale jestli chcete můžete to skusit! :) Tak ahoj! kikilps.

Návrat ze školy v přírodě

13. června 2015 v 19:31 | kikilps |  Něco, co by vás mohlo zajímat :)!
Čauky!Včera jsem se vrátila ze školy v přírodě,musím vám říct že to bylo super!Jestli chcete budu vám o tom vyprávět. Chcete?NE? Tak vám to nepovim.... dělam si srandu :D! Ubytovali jsme se v hotelu Orlík,ale já jsem bydlela společně s mojí kamarádkou v garni... (na pokoji s náma byla paní učitelka,takže jsme nemohli zlobit XD). Na snídani jsme chodily do stanu,ale byl obrovský! Tam se těch dětí věšlo i 100!!! Chodily jsme i plavat,v hotelu byl venkovní bazén a vnitřní bazén.Na recepci jsme měli možnost si něco zakoupit.Já dostala 300 od rodičů a přijela jsem z 11 korunami :D) What?! 11 KČ???
Byli tam taky různé soutěže. Doufám že se vám článek líbil a ahoj! kikilps.

Rozličný článek před odjezdem na školu v přírodě

6. června 2015 v 9:15 | kikilps |  Něco, co by vás mohlo zajímat :)!
Ahoj!Dneska je tu rozlučný článek.Dnes je tu takový speciální.Píše ho se mnou moje čičina Eva :3... Především jsem se chtěla s váma rozloučit možná víte že od téhle neděle nebudou po-pá články.Takže prožijte taky skvělou zábavu jako já na škole v přírodě a kdyby se vám stískalo,můžete si přečíst jiné články!Budu se muset rozloučit.Ahoj! kikilps. PS omlouvám se že byl tento článek krátký!

Co mě čeká 7.6.2015.

5. června 2015 v 22:31 | kikilps |  Něco, co by vás mohlo zajímat :)!
Ahoj!Možná někdo z vás chodí do školy jako já.A 7.6. odjíždíme na školu v přírodě!!! já:JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! vy:NÉÉÉÉÉÉÉÉ!
Proto jsem vás chtěla upozornit že po-pá nebudou články.Ale taky vám řeknu co všechno prožijeme.Jedeme do hotelu a určitě zažijeme spousta zábavy! :). Na pokoji budu z mojí nejlepší kamarádkou.(můžete ji znát z blogu terkyvesmir.blog.cz).A dokonce je tam prý velký bazén a tam budeme i plavat!Každopádně se moc těším!A co vy?Taky máte rádi výlety?Zítra vyjde poslední rozlučný článek na rozloučenou.Asi si říkáte:proč si s sebou nevezme tablet? A nebo mobil? Je to proto že ve škole máme naprosto ZÁKÁZÁNO mít tablety a nebo mobily.Tak já se musím rozloučit a čus! kikilps.

Littlest pet shop quiz!!!

4. června 2015 v 12:44 | kikilps |  Littlest pet shop
Ahoj! Máme tady takový menší quiz o littlest pet shop.Většina zběratelů lps tenhle quiz budou mít dobře. Odpovědi pište do komentářů! :)

1)jaké je příjmení mangusty Sunila?

2)jak se jmenuje nejlepší kamararád Sunila?

3)jak se jmenuje křestním jménem Baxterová?

4) Jakého zvířete se Sunil bojí?

5) jak se jmenuje ježek který poučuje ostatní?

6)jak se jmenoval mýval z první epizody z 3.série?

7)jak se jmenuje fena která ráda zpívá?

Do komentářů odpovím taky! Tak ahoj! kikilps.

DALŠÍ VTIPY!!!! (tyhle vtipy jsem si nevymyslela jsou z internetu nebo z časopisů)

4. června 2015 v 10:05 | kikilps |  Co letí!
Ahojky! Na mém blogu už jste mohli vidět jeden vtip,ale dneska jich tu mám víc :).

1)je to za stromem a lítají z toho třísky co to je? Pinochio si holí nohy :D

2)chlap má drzýho papouška a schání nějakou ženskou která má papouščici a najde jednu pěknou a tak jí zavolá aby přišla a těsně než příjde tak uváže papouškovy na nohy provázky a povídá:takže když ti zatáhnu za pravý provázek řekneš dobrý den a když ti zatáhnu za levý provázek řekneš můj pán je dobrý pán.Papoušek přikývne.Najednou začne zvonit zvonek a chlap jde otevřít.Papouška okamžitě zatáhne za pravý provázek a papoušek řekne dobrý den.Pak papouška zatáhne za levý provázek a papouščice se zeptá:co se stane když zatáhnu za oba provázky?Papoušek na to : To spadnu ty slepice jedna vypelichaná!!! :D

3)Je kovboj v baru a povídá: nějaký silný pití!Je tam zločiný barista a naleje mu kyselinu.Kovboj to vypije a jde.Za minutu se vrátil a řekl:co to je!Plivl jsem na koně a zbyly z něho jenom kopyta! Doufám že se vám vtipy líbíli a papá! kikilps.

Já a moje zvířata

3. června 2015 v 12:51 | KikiLPS
ČAUKY! Dneska je tu konečně článek o mých zvířatech.:). Abychom si vlastně ujasnili co vlastním za zvířata. Mám 2 papoušky,2kočky,psa,a želvu. Papoušci se jmenujou Rendy a Orel,kočky se jmenujou Evička a Emička,pes se jmenuje Eliška a želva se jmenuje Konvalinka. Bohužel je tu i ta smutná část... umřel mi i králíček,moje vůbec první zvíře které jsem kdy měla :(. Jmenoval se Bizon.Byl to přítulný králíček který se rád mazlil.Bohuželpak dostal mrtvici a umřel. Pokud mátetaky nějaké zvíře nebojte se mi to napsat do komentářů! Tak ahoj! kikilps.

Stop týrání zvířat! :(

1. června 2015 v 21:04 | kikilps
Ahojky.Dnes jsem se zamyslela,jak bych asi zareagovala kdybych našla někde např. v popelnici týrané,ale pořád žijící zvíře.Můj postup by byl asi tenhle

1)zavolám veterináře

2)pokusím se zvířeti nějak ulevit

3)pokoušela bych se zvíře zahřát (kdyby to bylo nutné)

Bohužel většinou to skončí tak že lidé jsou BEZCITNÍ A JE JIM ÚPLNĚ JEDNO JESTLI SE TY ZVÍŘATA TRÁPÍ!!!!!!

Lidi! Panebože proberte se!Přece si skuste pochopit jaké situace ty zvířata musejí prožít!

A hlavně si nemyslete že zvíře to vůbec nebolí!Mají úplně stejné city jako my,lidé! Prosím pomáhejte zvířatům!

kikilps... milovnice všech zvířat...