Příběh o přátelství: Plachý kamarád

20. prosince 2015 v 12:44 | kikilps |  FNaF
Bylo ráno a budík začal divoce zvonit.Vstával/a jsi z nechutí,ale věděla si že musíš do školy. Jak strašná ta škola byla... Všude samá šikana,pomlouvání,náladový spolužáci a učitelé.Nenáviděl/a jsi tu školu!Lenivě si se protáhnul/a a šla do koupelny.Vyčistil/a jsis zuby,učesal/a ses a umyla obličej.Rodiče nebyli doma,takže jsi se o sebe musel/a postarat sama/sám.Otevřel/a jsi velké bílé dveře které vedly do kuchyně a vstoupil/a do místnosti.Koukl/a si se do šuplíku,kde si našla toastový chleba.Pak si otevřel/a ledničku,kde bylo máslo a jahodový džem.Mazání másla ti nikdy moc nešlo,ale věděl/a jsi že v tuto chvíli ti s tím nemá kdo pomoct.Nakonec si to přece nějak zvládl/a.Usedl/a jsi k velkému stolu a začal/a tvou připravenou snídani jíst.Koukla ses na hodiny a bylo 7:10.Byl čas vyrazit.Popadl/a jsi tvou modro-červenou pruhovanou aktovku a šla/šel na autobusovou zastávku.Když si musel/a čekat,tak si poslouchal/a písničky na tvém telefonu.Nebyl to moc vymakaný mobil jako je třeba Samsung nebo Iphone.Měl/a jsi Nokii.Byl to dotykový mobil,to ano.Ale nebyl moc funkční.Hodně se sekal a byl hodně pomalý.Ale i tak si s ním byl/a spokojená.V telefonu si neměl/a moc písniček.Asi jenom pět nebo šest.Na výběr si měl/a : Gangnam Style,No Limit,The Magic Friend,Follow Me a Stay Calm.Vybral/a jsis The Magic Friend a hudba ti začala hrát ze sluchátek.Asi deset minut jsi čekal/a než autobus přijel... No paráda.. Řekl/a sis v duchu.Věděl/a si že tvoje třídní učitelka si nenechá nic vysvětlit!Když si vystoupil/a před školou,už si hned zpatřil/a tvoje nepřátele.Začalo zvonit a ty jsi věděl/a že jsi nahraná.Rychle jsi utíkal/a ke skříňce s číslem 47.Rychle si naházel/a tvoji bundu a čepici s bambulí do skříně a upaloval/a jsi do třídy.Naštěstí tam učitelka ještě nebyla,takže jsi byl/a v pohodě.Když se dveře do třídy otevřeli,tak do třídy nevešla jen učitelka kterou si tak strašně nesnášel/a,ale vedla sebou docela mile vypadajícího chlapce.Místo očí měl otazník na obličeji a bylo vidět na prví pohled,že se stydí.Učitelka začala povídat: Dobrý den třído.Dnes tu máme nového spolužáka.Jmenuje se Jeremy Fitzgerald a je mu deset let.Chlapec učitelku opravil:P-pardon,a-ale je m-mi 11.Učitelka na to nemile odsekla:To je jedno!Stejně vypadáš jak ze školky!Chlapec sklonil smutně hlavu a bylo vidět že mu je do breku.Učitelka ho posadila k tobě do lavice,protože lavice byly po dvou.A jak známo,tebe lidi nesnášeli,takže u tebe bylo volné místo.Chlapec si k tobě s obavami přisednul a slzy se mu začaly pomalu kutálet po tvářích.Jsi v pořádku?Zeptal/a jsi se.Hm... Odpověděl ti tiše tvůj nový spolužák.
Ozvalo se zvonění a učitelka odešla.Jeremy rychle vstal a odběhnnul pryč.Počkej!Zakřičel/a jsi na něj.Jeremy se rychle otočil s pláčem a uviděl tebe.N-nepřibližuj s-se ke m-m-mě...prosím.Nechci ti ublížit...Odpověděl/a jsi mu.
Jeremy se na tebe nedůvěřivě podíval a řekl:To mi ř-řeklo spousta l-lidí...A p-pak m-mě z-zradilo...
Pojď se mnou,popovídáš mi o tom.Řekl/a jsi Jeremymu.Jeremy na to řeknul:D-dobře a-ale až po v-vyučování.Měli jste celkem 5 hodin.Z toho ti jěště jedna hodina ubila.Ještě tě čekala matematika,čeština,tělocvik a fyzika.
Tělocvik tě celkem bavil,ale nenáviděl/a jsi fyziku.Když bylo po vyučování,tak jsi hledal/a Jeremyho v záplavě vycházejících žáků školy.Našel/našla jsi ho mezi tvými nepřáteli!Věděl/a jsi že se mu pokusí ublížit!Kopali ho tam!Řekl/a jsis,že přátelé si pomáhají,i když se znají třeba sotva půl dne.Rázně jsi vykročil/a a vykřikl/a : NECHTE HO BÝT NA POKOJI!!!Ale ale,loser je tady!Pronesl nenávistně jeden s tvých nepřátel.Přece jsi se nikdy neuměl/a bránit a ani nikoho jiného... Řekl druhý s tvých nepřátel.Tak a stačí!Kopl/a jsi mu silně do nohy,popadl/a jsi Jeremyho za rukáv a zdrhal/a.Ty šmejde!Vykřikl na tebe jeden s tvých nepřátel.Vylezli jste s Jeremym na vysoký dub,kam jsi chodil/a jsi psát domácí úkoly.Nejlíp se ti psali někde v přírodě.T-tak s č-čím se ti m-m-m-mám s-svěřit?Zeptal se Jeremy.Se vším,co tě trápí.Třeba o tvém životě.Odpověděl/a jsi.N-no,třeba ž-že je ke mě m-můj táta h-hnusný a b-bije mě... K-kvůli t-t-tomu mám v-velké jizvy n-na r-rukou... Řekl Jeremy.

To be continued...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | 22. prosince 2015 v 21:43 | Reagovat

Super příběh!!! Už se těším na další díly... ;-)

2 kikilps kikilps | Web | 24. prosince 2015 v 16:39 | Reagovat

[1]: Děkuju :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama